| Queen2000 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor, acum ceva timp am avut un numar de telefon pe care am selectat sa-mi vina codul de acces la Facebook, insa mi-am schimbat numarul, iar acum mi-am sters din greseala aplicatia si-mi cere acel cod pe care-l trimit pe numarul acela, de fiecare data cand incerc sa ma conectez! Ma poate ajuta cineva va rog?!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu mai ai acea cartelă veche?
La adresa de e-mail cu care e asociat contul de Facebook mai ai acces?
Și eu mi-am schimbat numărul dar înainte de asta am șters numarul de pe Facebook și am dezactivat acea opțiune cu codul de securitate.

| Queen2000 explică (pentru Andreeush):

Nu mai am cartela! La e-mail am acces insa degeaba fiindca mie codul acela mi l trimite pe nr cartelei pierdute! Nu am dezactivat optiunea fiindca pana acum imi mergea, ramasesem conectata, insa dupa ce am dezinstalat aplicatia si am instalat o iar, nu am mai reusit sa ma conectez!