| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Buna am nasul mare din profil adică pot sa zic că are un fel de cocoașă, am 14 ani sunt fata și mă simt ciudat că celelalte fete îl au mic și frumos și tocmai eu am fost ghinionista.Credeti că o să mă placa vreun băiat vreodată? Dați.mi un sfat va rog

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Stai linistita, si eu am fost in aceeasi situatie (inca sunt, doar ca nu imi mai pasa) iar raspunsul e da, vei gasi pe cineva care sa te placa si sa te iubeasca fix asa cum esti tu.