| andreeasweetlove a întrebat:

am net de la cliknet romtelecom cu modem Huawei mt882 si vreau sa stiu daca pot face o setare in asa fel incat sa ma pot conecta prin wi-fi de la telefon la modem. (am telefon Nokia asa 302)

2 răspunsuri:
| Darcklight a răspuns:

Buna se poate face, te uiti pe spatele aparatului si vezi ca scrie wep_key, wep2, si bagi unul dintre ele, daca nu sti ceva, ma intrebi, Pa.

| andreeasweetlove explică (pentru Darcklight):

Nu scrie nimic sad si unde sa bag uite id meu: andreea_pisicutza_puf baga-ma in lista sa vb