| SimpleGirl26 a întrebat:

Buna
am nevoie de ajutor...
ce pot face ca sa imi creasca sprincenele?
are ceva daca ma dau cu creion de ochi si nu cu din ala de sprincene? eu sper ca nu cryingcrying
va rog ajutati-ma fundda

Răspuns Câştigător
| Andre3aCrystina a răspuns:

Pai nu cred ca poti face altceva decat sa astepti sa creasca .....si nu, nu are nimic daca te dai cu creion de ochiiwinking

7 răspunsuri:
| Ronnii33 a răspuns:

La magazinle specializate pe sprancene exista solutii speciale pentru cresterea / imbogatirea acestora.

| Resurrection a răspuns:

Nu cred ca poti face ceva, ele cresc de la sine la fel cum cresti si tu.

| SimpleGirl26 explică:

Nu va pot da funda pentru ca nu e un raspuns elaborat, asa cum imi doream

| papusika128 a răspuns:

Du-te la farmacie si cumpara ulei de ricina si date de 2-3 ori pe zi si o sati creasaca an maxim 2 luni