| gingergirl1 a întrebat:

am nevoie de ajutor sad Cum de mi s-a sters o întrebare de pe ask? Raspunsesem la o întrebare - care a fost pusa de o "anonima" straight face si ii raspunsesem si pe urma mi s-a sters,dar nu am sters-o eu! Cum asa? pot sa consider ca mi s-a spart contul? Dar nici eu nu mai stiu parola de la ask,mă conectez direct cu fb-ul. De pe Facebook nu cred ca are parola mea nimeni,a avut-o un băiat,dar am schimbat-owinking
Deci! De exemplu daca eu pun pe ask o întrebare anonima, pot sa o sterg?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să îţi răspund în ordine.
Dacă acea întrebare a conţinut limbaj vulgar sau atacuri la persoană aceasta cel mai probabil a fost reclamată (report) şi stearsă de către adminii incompetenţi ai site-ului ask.
Nu, nu sunt şanse ca cineva să îţi fi "spart" contul.
Dacă tu pui o întrebare anonimă pe ask, unui prieten sau oricui nu o poţi şterge. Odată trimisă deţinătorul acelui profil decide dacă răspunde sau o şterge.
Tu poţi şterge doar întrebările de pe pagina ta. Dar dacă îţi pui întrebări singură, da le poţi şterge.

| gingergirl1 explică (pentru anonim_4396):

Aha,am inteles, a fost stearsa de admini laughing oricum cred ca stiu cine e fraiera care ma tot enerveaza pe ask straight face
mersi happy

2 răspunsuri:
| corsoandrei a răspuns:

Hei, daca cineva iti pune o intrebare fie ea si anonima, poti sa o stergi si iti va aparea la loc in sectiunea cu Intrebari. Ce ai spus tu, ti-a fost stearsa o intrebare, cred ca a fost stearsa de admini continea injuraturi sau ceva si nu ai contul spart. big grin