| Ana45699 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor. Deci de ceva timp îmi place de un băiat și ne-am văzut de câteva ori dar nu stiu dacă ma place. Și chestia e ca ne-am văzut acum vreo câteva zile și numai la el ma gandesc si nu pot sa mi-l scot din cap. Si mulți veți spune :"cu timpul îl vei uita". Nu prea mai am timp pentru ca sunt a8a și mai e foarte puțin pana la examen și eu nu pot sa învăț nimic pentru ca îmi zboară gândul la el. Ce sa fac? Dau funda

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa este, când îți plac băieții. îți piere cheful de învățat.
Dacă te întâlnești cu el și vă pupați, o să îți revină cheful.

| Andreeush a răspuns:

Prioritar ar fi să înveți, ai timp după să umbli după băieți.
Examenele bat la ușă, pune mâna pe carte.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Salutare!
Încearcă să-i dedici piese care să-i spună asta, sau crează-ți un cont fals pe Facebook și spune-i.
Dacă nu merge, roagă-ți niște prieteni să te bată la cap cu asta dacă ieșiți în grup, dar trebuie să vorbească destul de tare încât ca el să-i audă.
Iată o piesă pe care i-o poți dedica:
https://www.youtube.com/watch?v=FpwCLYy00H4
Nu știu dacă va merge.
Mulțumesc pentru atenție!