| MARIA9988899 a întrebat:

Buna! am nevoie de ajutor, mi am introdus 2 degete in păsărică dar nu in vagin,la buza sa zic,nu știu exact,și după am sângerat și m-a durut puțin, e posibil sa mai fiu virgina? p.s:eu sunt virgina cred, spuneți mi va rog! nu faceți glume!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai sangerat inseamna ca ti-ai rupt sigura himeniul si inseamna ca te-au autodezvirginat singura.

| VoidEternal a răspuns:

Virgina ești până vei întreține relații cu un băiat. Orice îți faci singura nu se numește dezvirginare ci m@sturbare.

| Marius22222222222 a răspuns:

Cat de puțin? taie-ti unghiile data viitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erai curioasă să experimentezi senzatia? Du-te la domnu ginecolog **** Lungă te verifică si te și tratează.