| CovalactBulgaras a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor pentru o prietena. Aceasta isi cere scuze pentru orice si nu stiu ce sa ma mai fac cu ea. Isi cere scuze si iti multumeste daca ii tii usa deschisa, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Încearcă sa te abții să-ți ceri scuze atunci cand nu este cazul. Nu e vina ta ca ei ii trebuie mai mult spațiu laughing

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ti se pare anormal in asta? Poate faptul ca tu nu procedezi asa si esti mai din topor?

| Catrice a răspuns:

Și cu ce te deranjează pe tine ca fata e politicoasa?
Sa știi ca cel care tine ușa unei fete, merita mulțumiri fiindcă putini mai fac asta în prezent.

| CovalactBulgaras explică (pentru Catrice):

Problema este ca eu sunt acea fata si imi doresc sa scap de problema cu cerutul de scuze la orice. Imi cer scuze daca ma atinge si colega mea de banca cu cotul cand scrie. Ce as putea face?

| Catrice a răspuns (pentru CovalactBulgaras):

Încearcă sa te abții să-ți ceri scuze atunci cand nu este cazul. Nu e vina ta ca ei ii trebuie mai mult spațiu laughing