| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutor, va rog!
Tocmai mi-am cumparat jocul The Sims 4 si e total diferit la instalare fata de Sims 3 si mai are si 2 discuri!

Plus ca eu am cont pe Origin si odata am avut trialul si acum imi zice ca deja l-am avut si ca nu pot sa bag codul acela de intrare sad
Nu inteleg!
Va rog frumos, imi puteti explica pas cu pas cum se instaleaza?

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ai incercat macar sa-l instalezi?

- baga discul 1
- introdu codul de pe carcasa
- discul 2 cand ti`l cere si gata

Sterge si incerca sa-l instalezi fara Origin.Gasesti tutoriale pe YouTube.

| Xdreaper21 a răspuns:

Eu am sims 4
E simplu
Bagi cd de instalare(primul) il instalezi si dupa al doilea si gata bine bagi si codu
Si trebuie mai intai sa dezinstalezi trial-ul