| alessia_5541 a întrebat:

Buna
Am nevoie de ajutorul vostru
Am fost intr-o relatie de 4 luni, am aflat ca baiatul cu care eram el mai avea o relatie de 9 luni cu alta fata, deci am fost mintita crying ce sa fac? nul pot uita, il iubesc ce sa fac? Mam inpretenit cu fata accea iubita lui, a venit la mine si am mers toti 3 undeva sa discutam sa ne plimbam sa ne distram cand sau sarutat in fata mea eram distrusa imi venea sa ma omor nu stiam ce sa ma faccrying si mai este Ceva. Fata este mi-a zis sa merg cu fostul meu prieten adica iubitul ei, eu m-am desp de el. mi-a zis sa mergem sa o lom din Tg-jiu, eu as vrea sa merg, o sa am ocazia sal intreb intr-e 4 ochii dc ma mintit, dar e o problema mama mea nu ma lasa sa merg cu el, nu stie de el, si nu vreau sa-i zic ca merg cu cineva pana in tg-jiu ca nu ma lasa,sad... vreau sa o mint dar ce sa-i zic? ma ajutati la aceste prooblemecrying va rog am nevoie de cineva FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| BubuUu_3067 a răspuns:

Nu trebuie sa disperi. stai linistita. :*
El va trebuii odata sa`si de`a seama ca a gresit.
Cati ani are?
Mai bine pui capat odata suferintei. cu cat il vezi mai mult cu atat iti faci mai mult rau. si daca vrei sa aflii dc te-a mintit suna`l sau o sa-l intrebi dupa e va trece un timp. in care sa poti sa ti`l mai scoti din suflet. sa nu te vada ca esti sensibila in ceea ce priveste persoana lui.

Si plecarea la Tg-Jiu. oh go on
Lasa`l sa mearga singur dupa "iubirea lui" oh go on

Gandeste`te ca nu numai tu ai fost mintita ci si prieetna ta.

Si eu daca as fi in locul tau.

I`as spune fetei respective. si daca mai ai ceva mesajee sau altceva ce apartinea de voi doi foloseste`le linistita ca "dovezi" daca vei avea nevoie.

Sa se simta si el. sa vada cum e sa fi tradat/tradata :*

love struck PuusIIii` sper ca te-am ajutat :* love struck
Fundaabatting eyelashes?

1 răspuns:
| lo a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa o minti pe mama ta pentru un asemenea baiat.Mi se pare incredibil ca ai putut sa iesi cu ei,fata asta(iubita lui)stie ca si tu ai fost cu el? daca da nu-mi pot imagina ce fel de persoana este. Daca nu, ar fi un pas sa vorbesti cu ea, sa ii explici ca ecest baiat se joaca cu sentimentele voastre.De ce te-a mintit nu mai are rost sa afli ar putea sa-ti faca si mai mult rau, pentru misogini este ceva logic sa umble cu mai multe fete.Eu iti sugerez sa-l uiti cat mai repede si poti sa incepi chiar de aici:pentru faptul ca te-a mintit, pentru ca te-a inselat, pentru ca ai jucat un rol secundar in viata lui...si alte lucruri care ti le-a facut.Nu merita sa-ti bati capulñ cu asa persoane cred sigur ca auto-stima ta este mult mai mare.