| Outspoken2 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, daca se pricepe cineva in privinta telefoanelor si a abonamentelor. Pe 8 aug. imi va expira abonamentul la internet (Vodafone) pe 3 ani si as vrea sa mi-l reinoiesc, dar le pot cere un telefon? mi-l poate da? eu vreau sa-l reinoiesc pe 2 ani si vreau telefonul Vodafone Smart III. Am vazut ca acest telefon este la abonament pe 2 ani, cu 15 euro/luna. Dar mie mi-l poate da la abonament pentru internet pe 2 ani? Difera abonamentul, ce ziceti se poate?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Da se poate dr trebuie sa dai niste bani in plus! du-te la ei si discuta cu ei te lamuresc ei happy