| Alyss_Aly_1997 a întrebat:

Buna!happy Am nevoie de ajutorul vostru! De 2 zile nu mi se conecteaza messengerul... am incercat si pe alte id-uri si tot nu merge...dar pe yahoo online merge. Precizez ca am dezinstalat messengerul si am instalat alte versiuni, dar tot nu merge!
Puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| BelleStar a răspuns:

Am patit si eu problema asta acum cateva luni. a trebuit sa reinstalez windowsul din nou. big grin

| SorinDragut a răspuns:

Salut! dezinstaleaza messenger-ul si creeaza alt folder in (Chappy in care sa instalezi messenger-ul.,.winking stiu cum e sa nu mearga messenger-ul am patit si eu la fel dar am gasit solutia pe care ti-am zis-o si tie. sper ca ti-am fost de foloswinking bafta! si funditaaaaa!