| anonim_4396 a întrebat:

Bună,am nevoie de ajutorul vostru.Deci am avut o relație de 6 luni la distanță, acum 2 luni aproximativ ne-am despărțit.Motivul a fost pentru că brusc de la nimic a început să mă ignore cu zilele și să nu îmi răspundă la mesaje pe când înainte de asta era mereu alături de mine și niciodată nu se comporta urât cu mine,ne vedeam destul de des și mereu găsea timp pentru mine. După eu am pus punct pentru că nu am rezistat acestei presiuni și tot pe seen m-a lăsat adică nu a confirmat asta că ne despărțim și peste ceva timp el mi-a venit cu o explicație și a zis că facem o pauză și și-a cerut iertare, a explicat că a avut multe probleme și a doua zi pune punct relației.De ce credeți că a făcut așa, s-a jucat în așa mod cu mine și nu a zis direct că nu mai vrea nimic de la început?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fă-ți iubit la tine în oraș dacă tot vrei și lasă prostiile astea la distanță

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca ori si-a gasit deja pe altcineva si nu stie cum sa-ti spuna, ori place pe altcineva foarte mult si spera sa il agate.
Oricum, relatiile la distanta nu ai nici o sansa sa reziste in timp.

| siriusblack98 a răspuns:

''El mi-a venit cu o idee'' deci tu esti fata sa inteleg.Relatiile la distanta nu sunt relatii.Este doar un acord indirect prin care toti 4 sau in cazul tau toti 3 sunt fericiti.De ce a facut asa intrebi? Pentru ca si-a gasit pe altcineva, evident.

| aimullah123 a răspuns:

Ce fel de relatie e aia "la distanta"? E o tampenie. Fa-ti si tu o prietena de langa tine.