| princess_8434 a întrebat:

Buna ) am nevoie de ajutorul vostru )) funda la cel mai bun raspuns) povestea mea incepe asa big grin imi place de un baiat big grinDDD baiatul ala este foarte grijuliu iubitor atent repede prinde drag, ingrijit am aflat ca fostei iubite ia adus 100 de trandaafiri. de la inceput el flirta cu mine si mereu cind il vad mi se ridica dispozitzia el are 18 eu 16 degraba se apropie ziua mea si as vrea ca el sa fie cadoul meu dar nu stiu ce sa fac sa-i scriu sau sa astept sa-mi treaca :d

Răspuns Câştigător
| Allleeeeeeeee a răspuns:

Heiii dragă kiss.
Trebuie să fii atentă, dacă pe tine te interesează, doar că ţi-ar aduce dulciuri, trandafiri, etcetera. nu ajungi nicăieri happy.
Dacă îl iubeşti cu adevărat, şi el te iubeşte, se va întampla.
Dar trebuie să faci tu primul pas, că dacă nu, îţi zic eu din propria experienţă, nu o să-l mai placi dacă nu începi tu cu ceva.
Vorbeşte măăi cu el :-x kiss.
Găseşte lucruri în comun, dar, ai grijă, poate fii jenant, şi poate că el este un nesimţit şi jumătate.
Nu ştii niciodată happy!
Oricum, mult noroc, sper că te-am ajutat. Fundă? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Parerea mea este: mai intai calmeaza'te tu si dupa ii scrii happy pentru ca in mesajul acela pe care vrei sa il scrii poate iti scapa cuvinte urate...asta este parerea mea incearca sa te calmezi si dupa aceea scrie-i

| AnaRadu a răspuns:

Heii^w^. Sincer nu conteaza cei 100 de trandafiri. Nu trebuie sa fii cu gandul la el doar pentru bunuri materiale si surprize. Daca tii la el zii in fata pana nu e prea tarziu. Sincer, incearca sa te calmezi sa incerci sa te implici mai mult in grupul lui de prieteni sa va imprieteniti mult si sa iti dai seama ce ii poate capu`! Multi sunt asa pe exterior dar nu stii ce zace pe interior! Poate azi esti bun si sufletist..si maine doamne vereste te injura si toate astea. Mai bine afla ce gandeste si ce parere are despre o eventuala relatie cu tine si gandeste ce e mai bine pentru tine. Alegeti un baiat care te poate iubi cu adevarat si tu la fel, ca la prima batere de vant sau prima parasuta [ ma scuzi pentru asta big grin ] sa nu va despartiti! Sper ca ai inteles. Succes! Si apropo.: La multi ani!

| princess_8434 explică:

Niciodata nu m-am gandit la cei 100 de trandafiri big grin eu sunt foarte comunikabila vesela sufletul clasei sunt foarte curajoasa pina acum nu am intimpinat greutati in a face cunostintza cu baieti dar cu el nu stiu de ce se intimpla asa big grin eu nu folosesc cuvinte urite el nu bea nu fumeaza se ocupa cu sportul big grinDDDD dar mie imi place adrenalina, ca el sa fumeza big grinDD multi imi spun sa incerc ca are un caracter uhh

| princess_8434 explică (pentru Allleeeeeeeee):

Niciodata nu m-am gandit la cei 100 de trandafiri eu sunt foarte comunikabila vesela sufletul clasei sunt foarte curajoasa pina acum nu am intimpinat greutati in a face cunostintza cu baieti dar cu el nu stiu de ce se intimpla asa eu nu folosesc cuvinte urite el nu bea nu fumeaza se ocupa cu sportul DDDD dar mie imi place adrenalina, ca el sa fumeza DD multi imi spun sa incerc ca are un caracter uhh

| Allleeeeeeeee a răspuns (pentru princess_8434):

Păi, nu ştii niciodată kiss. Eu am fost bucuroasă că am raspuns :-x.
Este frumos ce spui tu, mă bucur că eşti atât de pozitivă, dar. No, eu doar am zis, poate fii batjocură doar. Oricum kiss. Mult noroc dacă vrei să faci ceva. Dai fundă la răspunsul anterior? :-x kiss

| mona a răspuns:

Ce sa zic...scriei si vezi cum decurg lucrurile dupa...