| Đeea a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru happy In clasa mea am un coleg care ma tot sacaie...si as vrea sa ma razbun intr-un fel pe el... Cine imi da si mie niste idei de farse?batting eyelashes Cel/Cea cu cele mai multe idei de farse si cu cele mai reusite farse primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

Dai un sut la oua si n-o sa mai vrea sa auda de tine cat traieste.

5 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Sa-ti zic cea mai tare idee./drums. Nu-i fa nici o farsa te razbuni pe el o sa ai probleme dupa, gaseste un mijloc mai hmmm cum sa-i zic "uman " de a-l face sa te lase in pace. Nu obtii nimic cu farsele dimpotriva o sa-l faci sa te sacaie si mai mult.

| Gabriella_1938 a răspuns:

Pune-i in banca lipici si cand puneghiozdanul i se lipeste de banca de tot.
sau sa ii uzi compartimentu pentru ghiozdan si apoi sa scrii '' de la o fata care te place asa de mult incat ii face asta laughing ''

| AlexMaddox a răspuns:

Pai cea ma simpla metoda e cu guma pe scaun, am avut si eu un coleg in clasa si i-am pus guma pe scaun si de rusine sa nu ajunga pe youtube a chiulit de la ore si a plecat acasa dar vezi sa o pui in asa fel incat sa nu te vada sau in ultima clipa cand vrea sa se puna pe scaun, sau la ora de sport in haine cand asi lasa ori geanta(daca e ultima ora) ori hainele (daca are echipament) sau papucii poti sa pui de la guma pana la chestii scarboase depinde daca ati plac sau nu (oricum trebuie sa fii inventiv). sau in pauza cand asi lasa geanta nesupravegheata sau iese afar sai iei sandwich-ul din geanta si sal freci de pereti sau de podea, eu am facut la fel cu unu si dupa ce amancat tot i-am zis si s-a dus sa vomite. trebuie doar sa gasesti vulnerabilitati si crede-ma fiecare are!

| cotzo a răspuns:

Razbunarea e arma prostuluiwinking ignora-l si o sa-ti dea pace, nu iti da pace inseamna ca te place happy

| Defoliatorul a răspuns:

Hmmm ar fi bine sa ii faci o felatie!