| Moon009 a întrebat:

Am nevoie de cateva recomandari de carti fantasy, SF. etc ( de ex Jocul lui Ender sau Bunicuta Hotomana, Divergent ..etc ). Adica nu vreau sa fie grele si sa nu inteleg nimic. Si mai am nevoie de cateva site-uri de unde as putea cumpara carti cat mai ieftin. Multumesc

2 răspunsuri:
| DianaDiaDi a răspuns:

Iti recomand Harry Potter (7 volume) si Cronicile din Narnia ( nu stiu exact cate volume sunt). Sunt foarte interesante. Si ca site, iti recomand LIBRIS sau ELEFANT.RO. Poti incerca si pe olx sau la jumate. Funda?

| Moon009 explică (pentru DianaDiaDi):

Nu-mi place Harry Potter. Si am citit 2 volume din Cronicile din Narnia. laughing