| Pau a întrebat:

Am nevoie de cateva sugestii si idei laughing Deci...maine as vrea sa ma duc cu o prietena la colegul nostru care nu a mai venit la scoala din cauza ca si-a rupt piciorul sad Si daca tot mergem, trebuie sa ii si ducem ceva, nu? Ca doar nu putem sa mergem cu mana`n fund (scuzati expresia) Dar am o mareee problema:Nu stiu ce sa ii duc, iar el a spus ca daca ma cunoaste de mai bine de 8 ani nu imi poate pretinde nici un 'cadou', numai sa ma duc in vizita la el... Dar totusi, nu ma lasa bunul simt sa ma duc fara nimic, desi nu am nici macar cea mai mica idee de ce i`as putea duce laughing
Sper sa imi dati voi ceva idei, si ce conversatii as putea avea cu el...mai ales ca nu l`am mai vazut de cateva saptamani, poate chiar si o luna si ceva sad
Dau fundita la cel mai folositor raspuns si vot la restul :*

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fa-i un cadou din suflet! pana la urma are dreptate. doar prezenta ta este un cadou!
eu cand mi-am rupt piciorul si am stat acasa, au venit doar odata colegii la mine (obligati de diriga ), au stat 10 minute si au plecat. fara ca macar sa le pese...deci halal colegi am avut.si inca am!

| ZEU93 a răspuns:

Eu zic sa iei un marker si sa semnezi pe ghips de la cel mai bun prieten big grin

| CONdeUMBRA a răspuns:

Poti sa-i faci un cado` personalizat. o cana ori un tricou cu mesaj gen."si atunci cand ti-e mai greu.langa tine vom fi". "la bine la rau. cu tine vom fi". "chiar de ti-ai rupt piciorul. noi tot te iubim". "ai grija unde te uiti ca poate ti-l rupi si pe celalalt". "noroc ca mai ai unul de rezerva." - idei sunt. acum totul e in functie si de umorul colegului. si de voi.
Oricum in ceea ce priveste cadourile in situatii de astea. incercati sa fie ceva funny. pentru ca mai ridica moralul :p
Sper ca am ajutat. happy