| Fancyuiop a întrebat:

Am nevoie de cv ajutor ...De circa 2 săptămâni am intrat într-o depresie sau cv de genu'. Mă simt f rău,am dureri serioase de cap,nu pre am chef de nimic,mănânc doar ca să nu îmi fie rău,am un apetit scăzut,văd numai rău în jurul meu,mă gândesc numai la rău,la iad... etc. Le-am zis părinților dar ei pricep f greu,mama zice că am nu stiu ce rahat de cădere de calciu,iar tata m-a înțeles așa în mare,dar nu are posibilitatea să mă ducă la un psiholog,psihiatru etc. Problema e gravă în cazul meu și nu stiu ce să fac, îs cam terminat din toate punctele de vedere. Cv sfaturi, sugestii? Mulțumesc, ps: scuze dacă nu am ales categoria potrivită

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Ceva te nelinisteste si cred ca din cauza asta te simti asa. Scapa de aceasta neliniste si bucura-te de lucrurile placute ale vietii! Gandeste-te care e adevarata problema si incearca sa o rezolvi!
Fii optimist si crede ca cu ajutorul lui Dumnezeu totul va fi bine!