| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor. Ceva sfaturi... Ma simt pierdut. Chiar am nevoie sa vorbesc cu cineva care ma poate ajuta. Totul a inceput de cand imi place foarte mult de o fata si de atunci tot am degenerat si ma simt ca naiba.
Am whats/kik daca ma puteti ajuta. Nu pot sa scriu aici chiar totul de asta as vrea pe whatsapp sau Kik Messenger.
Mersi mult.

2 răspunsuri:
| bogdan050 a răspuns:

Poti sa-mi lasi un yahoo messenger/whatsapp orice pe privat? Eu nu pot sa iti trimit mesaje.