| 2laura3 a întrebat:

am nevoie de niste idei pentru1 aprilie, stiti voi ziua pacalelii, vreau sa-i fac o farsa iubitului meu , stam impreuna si as vrea ceva tare de tot dar care sa nu il supere , deci fara chestii de gen despartire. multumesc mult. cea mai tare primeste funda

2 răspunsuri:
| elenis85 a răspuns:

Cumpara o pereche de botocei (papuci de bebei mici) si mai cumpara si un test de sarcina dar vezi sa fie tip betigas, poti sa intrebi la farmacie care e ala, nu lua din astea noi, din alea vechi un bat si atata, ii colorezi doua dungi roz asta vezi tu cum faci sa nu se prinda, incearca sa le trasezi cu vf la un pix pe interior e cam complicat dar incearca daca nu, deasupra f usor, dar prima data arata-i botocei si in cazul in care zice ca daa, pacaleala de 1 aprilie, te faci proasta si ii spui ca cu vestea asta nici nu stii in ce zi te afli si daca nu te crede ii arati testul si atunci il scoti, crede ma ca eu am facut farsa asta si e de efect nu gluma laughing) P.S. sa mi spui cum a reactionat in caz ca alegi farsa mea

| yrynuka95 a răspuns (pentru elenis85):

Asta e tarerolling on the floor cred ca o sa o fac si eulaughing)