| RecycleBin a întrebat:

Am nevoie de o idee.La noi in clasa de Craciun, se fac biletele si ne facem cadouri unii la altii si eu am cazut cu un coleg(aproape cel mai bun). Si nu prea am idee ce sa-i fac cadou si m-am gandit la un ursulet cu tricou personalizat, si am nevoie de cateva texte, sau ce as putea scrie pe tricou? Ceva maia muzant, in care sa intre si grupul de cuvinte "fetita mica", asa cum imi spune el:d.Va rog sa ma ajutati, dau si fundita pentru. cel mai bun raspuns! ♥♥

1 răspuns:
| Năpârlici a răspuns:

Bună!
Te poti gândii la o întamplare amuzanta în care sunteţi incluşi amandoi, pe care sa o faci ca o idee principala apoi te poti semna la sfarşit.