| Anamaria6384 a întrebat:

am nevoie de o părere...este vorba despre un băiat cu care pot spune ca acum câteva luni am fost împreuna doar ca nu am mai păstrat legătura pentru ca mie nu prea îmi plăcea de el deși am ieșit 2 zile dar cred ca și-a dat seama ca nu vreau O relație și de atunci ma tot evita deși dacă ne vedem întâmplator se uita la mine fără sa ma salute.problema e ca pleaca la facultate in alt oraș Si mi-am dat seama ca țin la el doar ca noi nu suntem nici prieteni pe rețelele de socializare și nici numărul nu îl mai am. In comun avem decât câțiva prieteni (dar nu ma bazez pe asta).cum as putea face încât sa nu ma uite știu ca suna ciudat dar pana o sa ne mai vedem noi la anul când și eu voi pleca in același oraș unde e și el sunt șase mari sa nu ma mai recunoască nu? El din ce am văzut eu îmi cam urmărește paginile de Facebook respectiv Instagram doar ca el dacă pleca o sa ma uite curând...

1 răspuns:
| missfatadelatara a răspuns:

Fa-te amică cu el pe feysbucci și instegrame și intri în vorba cu el, ii spui ce simți...