| Mikybyby a întrebat:

Buna,am nevoie de putin ajutorhappy îmi place de un baiat din liceu (încă nu a aflat nimeni) iar acum 2 zile au venit 3 colege de ale lui și mi-au spus ca el ma place doar ca este ff timid iar astăzi nici buna nu a spus și am observat ca se uita mereu la mine dar intr-un mod foarte subtil.
Credeți ca ma place sau fac doar la misto? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu poți ști dacă te place până nu afli tu de asta, fără să îți zică altcineva.

| Katie1356 a răspuns:

Fetele acelea nu stiu ce sa zic.
Cert e ca daca vrei sa aflii sigur, ia situatia in maini, mergi la el, prezinta-te si imprieteniti-va. Nu ai nimic de pierdut! happy