| StorrY a întrebat:

am nevoie de un film despre traficul de fiinte umane, puteti sa-mi propuneti ceva?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, desigur. Îți propun un film românesc, recent apărut, "Loverboy".
Poți afla mai multe despre el, citind comentariile de la întrebarea mea pe această temă: http://www.TPU.ro/......-il-ve-i/.
Merită văzut.

Apache
| Apache a răspuns:

Born Into Brothels

Slumdog Millionaire

NOT for Sale: The Documentary

DEMAND.

Holly

Memoirs of a Geisha

Very Young Girls

Call + Response

The Day My God Died

Trade

...eu am vazut doar memoriile unei geishe ...si merita vazut!
Si mai e un film nou numit Loverboy *romanesc *

| AntiACTA a răspuns:

Loverboy happy

| florin193 a răspuns:

"Turistas" este un film cu adevarat socant si salbaticwinking
sper sa iti placa!

| StorrY explică:

Mmmm trebuie de incercat, dar el este horror

| StorrY explică:

Mmda Loverboy l-am vazut, are un stil dar nu-i ceea ce vreau...

| Rox_Roxanik_1990 a răspuns:

Buna, in ultima perioada si eu am vizionat ceva filme pe aceasta tematica, deoarece tema mea de licenta este in acest domeniu.Iti recomand filmele la care m-am uitat si eu.
1. Sex Traffic
2. Human Traffic
3.Lila 4 Ever
4. Loverboy
Primele 2 cred ca sunt cele mai bune iti recomand sa te uiti la ele.