| HeaDShoT_3065 a întrebat:

Buna!

Am nevoie de un mic ajutor!

Am jucat Matin2 (si private), dar m-am saturat de el, am incercat 4Story, dar nu-mi place.

Spuneti-mi si mie un joc cu client online(nu neaparat romanesc), mai frumos...

Cel mai frumos joc primeste funda!

3 răspunsuri:
| micutadhampir a răspuns:

World of worcraf

| narutohokage_2642 a răspuns:

Te-ai plictisit de metin2?
Joaca-te pe metin2 us sau mondial nu pe ro sau vreun privat si sunt sigur ca n-ai sa te plictisesti!
Daca nu mai vrei sa joci metin2 atunci iti recomand urmatoarele MMORPG-uri:
9Dragons
Guild Wars 2
Requiem: Memento Mori
World of Warcraft
P.S.: Guild Wars si World of Warcraft trebuie sa le cumperi ca s ale "savurezi din plin".
Sayonara!

| silviuK a răspuns:

S4leagune