| HeaDShoT_3065 a întrebat:

Buna!

Am nevoie de un mic ajutor!

Am jucat Metin2 (si private), dar m-am saturat de el, am incercat 4Story, dar nu-mi place.

Spuneti-mi si mie un joc cu client online(nu neaparat romanesc), mai frumos...

Cel mai frumos joc primeste funda!

Răspuns Câştigător
| randy34 a răspuns:

Stiu eu cateva care m-am jucat si mau impresionat:
Cabal Online (joc englezesc pop. ulat 80% de romani)
Lineage ( vezi ce parte cauiti ca sunt 30 si ceva de parti)
WOW(World Of Warcraft)
Allods
Wizard101
RunesOfMagic
The Lord Of The Rings Online
Fiesta Online
Iris Online
Champions Online
Divine Souls
King Of Kings 3
Secret Of The Soltice
Conquer Online
Perfect World
Aika Online

P.Stonguerimele 3 jocuri pe care le-am scris sunt recomandate pentru ca sunt niste jocuri pline de actiune si aventura; iar Linege are o grafica ff buna dar vezi ca unele parti s-ar putea sa nu-ti mearga pentru ca cer prea multe resurse.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Hmm... incearca:triburile,gladiatus, grepolis, trophymanager(pe astea le joc eu)... funda?smug

| Josh a răspuns:

Incearca :
-World of Warcraft
-Perfect World International
-9Dragons
-FlyFF
-Rift Online
-Allods Online
-Wizard 101
-Runes of Magic
-Air Rivals
-Aion
-Cabal Online
-Eve Online
-Free Realms
-Battle of The Immortals
-RF Online
-Silkroad
-Twelve Sky 2
-Vindictus
Sper ca o sa-ti placa happy

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Uite si eu m-am jucat Metin2 si mai e un metin si cresti tot repede iti da cal toate din astea empiremt2 pa asta ma joc si in trei sile daca te ti de calculator faci lvl 80-90

| HeaDShoT_3065 explică:

LacrimaLaCrimogen, cum pot sa-ti dau funda daca am spus "Cu Client"... ce nu intelegi?