| petriinna a întrebat:

Am nevoie de un monolog pentru a participa la un concurs de teatru ..ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce faceti bai, praduitorilor? Cum puteti observa, am facut un monolog singura, pe barosaneala, cum va place voua.Ma pricep la monologuri, i-am facut si lui Shakespeare cateva, era sclavu'meu, il trimiteam sa imi inchida gainile.Aoleu ma nene maaa! Da ce avem noi aicea? Incerc sa tin microfonul in o pozitie aferenta, corespunzatoare, da ma incurca acest Rolex.Au! Pai ce am facut ma nene maaa, era sa scap camera care e cat masina voastre, daca va dau camera mea, o vindeti si va luati o vila."

| zagorodniucelena a răspuns:

Vă rog frumos.