| MiKiDuTzaEo a întrebat:

Am nevoie de un rasp urgent la urmatoarea intrebare! Daca un baiat incepe sa se schimbe la personalitate etc etc! Este posibil sa te insele? sau sa-ti ascunda lucruri >importante??

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LikeGreen a răspuns:

Pai... poate face asta fie pentru a obtine ceva posibil de la tine, sau poate pentru ca asa crede de cuvinta ca este mai bine pentru el si pentru cei din jur dar, nimeni nu are de unde sa stie ce este in mintea acelui baiat
Sper ca team ajuta! Funda?

| TeenagexD a răspuns:

Eu cred ca da. Iti spun din propria experienta.
Asa am patit si eu. puppy dog eyes
Nu m-a inselat dar nu mai vroia o relatie cu mine; asa ca am pus PUNCT.
Sau, poate iti ascunde lucruri importante, cum ai zis si tu.
In orice caz unii baieti se schimba, mai ales... odata cu varsta!
Asa ca nu iti fa griji si multa bafta!
FUNDA?