| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Deci...E vorba despre un băiat. Mi-a dat foarte multe semne ca ma place dar după o perioadă a început să mă ignore. Era online dar nu răspundea la mesaje. Am văzut ca e așa l-am lăsat cu seen de mai multe ori, dar mereu trimitea el mesaje. Și are perioade când mă alinta etc și uneori ma ignora complet zici ca sunt invizibila. Mai simte ceva sau nu? Am încercat de multe ori să mă distantez de el dar ma trage înapoi și după iar ma ignoră...Chiar nu îl înțeleg.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îl placi. să insiști până devii vizibilă.

| Andreeush a răspuns:

Ai încercat să vorbești cu el despre asta?

| Donsavas a răspuns:

Unii băieți nu se atașează, stau cu tine intr o relație până se plictisesc, după te lasa.

| lilith16 a răspuns:

Poate si-a pierdut interesul sau a intrat cineva nou in viata lui sau depinde de perioada de timp, de cat te place, daca e de mult timp poate si-a pierdut interesul.

| PiouelPol a răspuns:

Ce cred eu ca e...nu e sigur ce simte, sunt momente cand te place si momente cand poate ca nu te place