| wrestlingfan8827 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de un sfat sper ca ma puteti ajutahappy
Imi place foarte mult o fata cu care am fost coleg in gimnaziu dar nu i-am spus nimic. Acum suntem la acelasi liceu dar in clase diferite. Problema e ca acum are prieten...
Ce credeti ca ar trebui sa facconfused
Multumesc anticipathappy

PS. dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| xilotto a răspuns:

Sa astepti si sa speri, asta cred ca ar trebui sa faci acum. Cel putin pana la un moment dat. Nu cred ca ar trebui sa te bagi acum peste ei, ea in mod sigur nu ar accepta asta si atunci toate sansele tale se vor ruina. Asteapta ca poate se vor desparti si atunci vei putea sa actionezi. Bafta tongue

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Ii cam greu sa intervii intr-o relatie si sa o determini pe fata respectiva sa renunte la actualul pentru tine, dar pune-te bine pe langa ea ca un best friend si cand se vor desparti ei doi fii alaturi de ea si ea va aprecia si poate chiar va vrea sa fie cu tine... sfatul meu

| DennyxD a răspuns:

Pff.deocamdata trebuie sa astepti.

| johny_9950 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii iei inima in dinti si sa ii zici?
Nu stiu, gasesti un motiv anume sa intri in vorba cu ea, iar de aici o sa vina totul de la sine.
Daca ai timp citeste si problema mea. sad