| Douapuncteicsss a întrebat:

Bună am nevoie de voi!
Clasa noastră organizează Balul Îndrăgostiţilor!
Am nevoie de idei. de probe şi de idei de tema pentru bal!
Mulţumesc! Fundiţăăă!

4 răspunsuri:
| MIDnightMoon a răspuns:

Poi, ar putea fiecare să vină cu un partener sau partneteră ( nu neapărat doar din clasa voastră ).
Tema ar putea fi ceva cu inimioare, clar, dacă zici că e pentru Ziua Îndrăgostiţilor. Vişiniu şi alb sunt culorile cele mai potrivite, zic eu.
Aşa, jocuri? Probe? Activităţi? Păi am nişte idei. Fiecare să scrie pe o foaie de hârtie numele persoanei pe care o iubeşte ( opţional să nu arate hârtia nimănui ), dacă cineva nu iubeşte pe nimeni ( nu prea cred că se va întâmpla aşa ceva ). Şi apoi să se pună bileţelele ( impăturite )într-o pungă cu nişte petale de trandafir, apoi să le puneţi undeva bine, după care, peste un an, să redeschideţi punga, şi să vă regăsiţi biletul. Să vedeţi pe cine iubeaţi în urmă cu un an.
Sau idee de joc. Să se adune într-un grup toţi băieţii de acolo. Şi pe rând fiecare fată, va arunca un trandafir cu spatele, şi care băiat îl prinde, fata va trebui săl sărute ( pe obraz sau pe buze ).
Concurs, cel mai frumos cuplu. Ideei de premii. O poză cu cei doi înrămată frumos, inele pereche, o rezervare la un restaurant.

Sper că te-am ajutat.

| Douapuncteicsss explică (pentru MIDnightMoon):

Mai multe idei. de probe. sa fie ceva. apropiat de tema "Ani de liceu" love struck sa fie frumos!

| MIDnightMoon a răspuns (pentru Douapuncteicsss):

Să aduceţi fiecare câte o poză din prima zi sau an de liceeu. Nu prea mai am idei, dacă voi avea, voi mai zice.

| Douapuncteicsss explică (pentru MIDnightMoon):

Proooobe! nu amintiri!hee hee