| LauraG3 a întrebat:

Am nevoie mare de un sfat. In urma cu un an m-am ars cu apa fierbinte pe picior. Arsura a trecut demult, insa piele are alta culoare. Cum pot face sa nu mi se vada cicatricea? Exista ceva creme bune? Oare bio-oli ar functiona? Oare daca ma duc la solar si ma bronzez isi va estompa aspectul?

1 răspuns:
| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Poti folosi Bio-oil (il folosesc si eu) si ti le face mai putin vizibile.
Daca nu functioneaza sau vrei sa dispara de tot poti opta pentru operatie estetica.
Bafta!