| Deea2021 a întrebat:

Buna, am nevoie urgent de texte de dragoste frumoase sau de romanane lungi de dragoste pentru el, dar va rog nu le luați de pe net, ptc de acolo as fi putut să le iau și eu. Cine îmi dă cel mai lung și frumos text primește funda. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| hadasalorena12345 a răspuns:

Stiu cum e si eu am avut nevoie deci te ajut eu...
Esti cel mai bun lucru care mi s-a intamplat in viata asta, tub esti omul meu drag mandria mea, slabiciunea mea, bucuria mea, puterea mea, sprijinul meu..de fiecare data cand vorbesc cu tine ma faci sa zambesc. Te iubesc din tot sufletul meu mai mult decat poti tub s-a iti imaginezi. Simt ca sunt foarte compatibili astfel completandune unul pe altul. Nu sunt cuvinte pentru a descrie ce simt eu pentru tine. Te iubesc mult

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica tu vrei ca cineva sa munceasca si sa ti le compuna, asa-i?
Nu crezi ca asemenea cereri necesita si plata serioasa?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si daca le iei de pe TPU nu inseamna ca tot de pe net le iei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa tare-l iubești că o să-i urezi dedicația unui anonim de pe TPU. Jalnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider că aceste texte ar trebui să le compui tu singură, atât cât te pricepi. Dacă îi vei trimite texte compuse de către alții, acestea nu se consideră că vin de la tine, din sufletul tău și din dragoste pentru el, mai ales că el își poate da seama că nu le-ai compus tu.

| Crescent a răspuns:

Nu cred ca va sta nimeni sa iti compuna vreun roman aici. Daca chiar vrei ceva de genul, ar trebui sa o faci tu. Incearca sa te inspiri de undeva.
Mai degraba putin si sincer de la tine decat lung si simplu de la altul

| Lizuca1234 a răspuns:

Nimeni nu te va ajuta mai ales cu un roman laughing și mai ales pentru o fundă. Plus ca e jalnic sa ceri asa ceva, pune-ți mintea la contribuție și scrie ce simți.