| iöиi a întrebat:

Buna
am nevoie urgenta de sfaturile voastre pls :X
mi-am instalat audocity pentru ca vreau sa tai niste mel si sa le lipesc adica mai multe mel in una happy
si nu merge va rog explicati-mi cum sa le tai si sa-mi apara mel ca sa o ask jumate (cat am taiat) ca eu am taiat ceva acolo si am dat x si acolo mi-a aparut save si imi apare o icoana cu o casca cu flacari ma rogg... pls

funda promit!:*:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu te descurci cu programul atunci lucreaza aici online si foarte usor:
TAIE MP3 ONLINE aici http://mp3cut.net/ (incarci melodia->selectezi intervalul care il vrei->clik pe split & download)
Bafta!