| Deasonyka a întrebat:

Buna am o conversatie pe messenger informatii personale si nah am vorbit cu cineva pe mess si acum vreau sa sterg aceea conversatie adica el sa o stearga si nu stiu cum sa fac.Am trimis mesaje ofline cu texte versuri in speranta k poate asa va disparea convorbirea si va aparea altceva sau ce pot face sa dispara convorbirea aia.Am lasat mesaje offline daca dau ignore i se va sterge convorbirea? Sau cel mai bine ar fi sa nu vorbesc cu aceea persoana cateva zile in speranta ca poate se va sterge conversatia.Trebuie sa sterg accea conversatie neaparat.Sau eventual dati-mi un keylooger sa aflu parola va rog frumos care ma poate ajuta sa sterg accea nenorocita de comvorbire din pc acelei persoane sa-mi lase id

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca messenger ul sau este setat sa retina istoricul conversatiilor atunci poti sa ii trimiti tu ce vrei nu vor disparea niciodata.

ai comiso acum suporta consecintele.

| Nedelca_Diana_1998 a răspuns:

Vreau sa sterg o conversatiie, ma puteti ajuta, cu niste detalii?

| Finutzu_Flr_1997 a răspuns:

Downloadeza keyloger iti dau si licenta aici http://www.earnfiles.org/file/7d62ef9
si uitete la un utotrial bafta