| crysmaria a întrebat:

Buna!:*

am o curiozitate

am 1.60 si 42 de kg

fac in oct 18 ani

as avea sanse sa fiu fotomodel

daca da

ce agenti imi recomandatihee hee
sau un site unde ma pot inscriebig grin

plss

:*

2 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea; se cauta tipe cat mai inalte si daca da, trebuie sa dai ff multi bani. oricum trebuie sa dai ca nu te prea baga nimeni in seama asa una doua...prima data trebuie sa iti faci un portofoliu care variaza ca pret da de cele mai multe ori sare de 10 milioane; prietenele mele care au fost au fost dezamagite si s-au lasat repede da nah poate ai mai mult noroc happy

| Zmeura_5657 a răspuns:

Pentru a devenii model trebuie sa ai peste 1.74, si cu 15 kg mai putin decat inaltimea.
La noi in Romania, nu sunt multe deloc, ai putea sa te interesezi pe site-urile agentiilor de afara si sa vezi daca au agentii si aici. Nu iti recomand inscrierea pe site-uri avand in vedere ca de cele mai multe ori sunt 'scam'-uri.
Noroc.