| Elial a întrebat:

Am o inaltime de 168 m si 44 kg. credeti ca sunt slaba? Precizez ca inainte eram f. slaba, deoarece aveam aceeasi inaltime si 38kg, deci...eu incerc sa ma ingras si nu pot? cum pot sa ma ingras mai repede?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 168 cm trebuie să ai 58 de kilograme, ești slabă spre anorexie!
Practică un sport, te va ajută să dezvolți frumos și sănătos cu o alimentație echilibrată, nu haotică.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Mananca paste.eu am pus pe mine 10kg in 3 luniii

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Eu am 1, 65 si 48 kg(ps 15 ani)
si eu am avut aceasta problema
deci nu zic ca esti slaba din potriva esti ok dar.
daca chiar vrei sa te ingrasi nu e o idee era dar nu multoh go on
2-3 kg! suficientoh go on
cum faci asta?
simplu... fi cat mai relaxata fi mereu vesela fa doar ce`ti place ideea sa te simti cat mai bine (starea de spirit influienteaza f mult) si incearca sa mananci cat mai mult si baga multe dulciuri :-d