| Daria33 a întrebat:

Buna am o intrebar si vreau paraei :S Imi place de un baiat de la scoala de la mine si vb cu el pe mess dar niciodata fata in fata si stie ca-l plac si a zis cas draguta dar a zis ca la scoala sa ma duc sa mai vb cu el dar imi este rusine cai un pic mai mare si totusi si nu stiu ce sa fac ( sunt mai rusionoasa.)

Răspuns Câştigător
| andrewJB a răspuns:

Eu zic ca prima oara ar trebui sa te imprietenesti cu prieteni lui cu cine sta el mai des si incearca sa vorbesti subiecte de discutie pe care le discuta ei, veriga cea slaba e cheiawinking iar apoi apropiete de el mai mult pe zi ce trece incearca sa fi prieten bun cu el si sa nu il abordezi direct succeswinking

7 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Toate fetele suntem asa cand vine vorba de prima dragoste, sau a doua... Si daca vei avea curajul sa te apropii de el odata, crede-ma ca a doua oara nu iti va fi rusine. Si totusi daca vorbiti pe mess, zii sa se apropie el de tine ca totusi el e baiatul. Ia-ti inima in dinti si lasa timiditatea la o parte, nu ai de pierdut nimic...

| TabooR a răspuns:

Crede-ma cand ajungi fata in fata iti faci doar UN PIC DE CURAJ sa spui cea ce simti, cea ce tu vreihappy dupa totul vine de la sine fi doar putin curajoasa.Succes!

| miln a răspuns:

Ar fi bine sa mergi sa vorbesti cu elbig grin

| Daria33 explică:

Easte adevarat dar el este cu doi ani mai mare si marca ma simt ciudata sa ma duc la el se iau aia mai mari de mine si etc si...na el poate vn la noi ca nimeni nu rade de el sau cv dar de mine...

| Annutsa a răspuns:

A zis ca esti draguta, asta nu inseamna neaparat ca te place. Totusi, niciodata sa nu crezi tot ceea ce ti se spune pe messenger. Mergi si vorbeste cu el si vedeti ce rezolvati happy.

| AndreyutzPisicutz a răspuns:

Pai...nu prea vad carei problema, ar trebui sa te duci direct la el sa-l intrebi ce mai face chesti care le vorbiti si pe mess, i-ati inima in dinti si du-te.Ce se poate intampla! Bafta!:*

| andradapocris92 a răspuns:

Prinde curajhappy