| Frrramboise a întrebat:

am o intrebare! am dat ignore cuiva si acum vreau sa-l scot din lista de ignore... dar daca ii dau "remove" persoana respectiva poate vedea? adica primeste o notificare, ceva sau pur si simplu ii apar online? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Pisica_6524 a răspuns:

El nu primeste nimica. II apari doar online dar daca iai dar remove ca sa iti apara si tie in lista trebuie sa il adaugi din nou in lista la "Add a contact" si atunci el primeste daca doreste sa te aduge in lista, si te adauga si totul este ca si la inceput.
mult succes in continuare
POOOP:*:*
daca nu ai inteles trimite-mi un mesaj privat cu id tau si o sa te adaug si o sa-ti explic
Funda?

2 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Nup daca ii dai remove trebuie sa il bagi inapoi in lista si atunci o sa te vadahappy

| Ics a răspuns:

Ii Dai Remove Si Apoi cand Intra Persoana Aceea Pe Mes O Sa Ii Apara Ca Vrei Sa Il Bagi Din Nou In Lista. happy Si Sa Dea Ea Accept. Funda?