| iLeón a întrebat:

am o intrebare.
As dori sa stiu daca pot sa vad daca cineva mi-a refuzat cererea de prietenie pe facebook sau nu a raspuns la ea inca.
Am trimis cuiva o cerere de prietenie si nu m-a acceptat inca, dar nici nu mi-a aparut ca m-a refuzat. Scrie doar "Friend Request Sent".
Multumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe profilul celui care i-ai cerut prietenie si daca iti apare "Adauga prieten" inseamna ca te-a refuzat. Daca iti apare "Cererea de prietenie a fost trimisa", inseamna ca nu ti-a dat niciun raspuns la cererea ta de prietenie.
Bafta!

| iLeón explică (pentru neluL):

Multumesc de raspuns.

| neluL a răspuns (pentru iLeón):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| jupinu2011 a răspuns:

Daca tea refuzat nu-ti apare daca tea acceptat-o iti apare