| Raul123raulll a întrebat:

Bună! Am o întrebare! As vrea sa ma transfer la liceul Henri Coandă din Timișoara, sunt în clasa 10 a și vreau sa știu dacă se intra cu media de admitere adică dacă contează
Si vreau sa știu cum sunt colegii, profesorii. De câte ori se face matematica și dacă e greu.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La anul, in vara se poate, fiindca transferurile nu s emai pot realiza in timpul anului scolar.
Depinzand de profilul clasei respective ai 5-6 ore de mate pe saptamana, sau chiar 15 daca este un profil unde matematica este de baza.

| sierra1 a răspuns:

"De câte ori se face matematica și dacă e greu"

la ce profil ar dori domnia ta să se transfere?

| Raul123raulll explică (pentru sierra1):

Tehnologic

| sierra1 a răspuns (pentru Raul123raulll):

Ehe, acolo se face matematica "pe diagonală"