| Ioanagrrrr a întrebat:

Am o întrebare cam ciudată. Deci când ești intr-o relație cu cineva trebuie sa ai un caracter anume? Puteți vorbi despre orice? Explicați-mi va rog toate mărunțișurile legate despre tema aceasta.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sa fiti sinceri unu cu altul si normal ca puteti vorbi de orice intr-un cuplu.

| Maia55 a răspuns:

O relație este reușită din punctul meu de vedere atunci când poți vorbi orice cu persoana respectiva, atunci când te simți comod în preajma iubitului și efectiv abordați toate subiectele posibile. Voi trebuie sa fiți pe lângă iubiți și prieteni și orice aveti pe suflet sa va puteți spune. Trebuie sa fii tu, nu sa fi într-un anumit fel când ești cu cineva. Alte lucruri îți mai pot spune doar dacă ma întrebi, nu îmi vin altele pe moment.

| Ioanagrrrr explică (pentru Maia55):

Dar trebuie sa fii mai reținută puțin?

| Maia55 a răspuns (pentru Ioanagrrrr):

Pai depinde de cum ești tu în general. Dacă ai obiceiul sa înjuri ar fi de bun simt ca la primele întâlniri sa nu faci asta. Asta a fost un exemplu. Fii relaxata și lucrurile vin de la sine, nu trebuie sa te stresezi.