| deeutza02 a întrebat:

am o intrebare cam stupida dar nu stiu incerk si eu...cum pot sa imi tin unghiile mari fara sa se rupa si sa creasca repede big grinbig grinbig grinbig grin...chiar nu stiu ce sa ma fac am inkerkat totul.ms.funda

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Buna.Pai exista tot felul de tratamente. Unele dintre ele sunt:uleiul de richin si zeama lamaiei. Te dai de 2-3 ori cu o pensula pe unghi cu ulei de richin sau cu zeama de lamaie. Bafta.

1 răspuns:
| symynuca a răspuns:

Ca sa ti unghiile mari fara sa se rupa trebuie sa le dai cu oja pentru ca sa am facut si eu dar le-am neglijat si s-au rupt.