| Karmaisabitch a întrebat:

Bună!
Am o întrebare.
De ce îmi cresc vizualizările la video-urile de pe Instagram, deși profilul este privat și nu am decât un urmăritor?
Pentru că așa doresc eu, să fie doar el.
M-am trezit azi cu 15 vizualizări la un video, deși normal este să am doar o vizualizare.
Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| luigifan a răspuns:

Poate ca el sa mai uitat de cateva ori la acel video, eu asa cred : )

| Karmaisabitch explică (pentru luigifan):

M-aș bucura să fie așa.
Mulțumesc pentru răspuns!

| luigifan a răspuns (pentru Karmaisabitch):

Cu placere!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat singură la el.

| Karmaisabitch explică (pentru anonim_4396):

Probabil,că mai apoi le-am arhivat și totuși creșteau vizualizările.
Bineînțeles după le-am șters?

| Karmaisabitch explică:

Și da, de fapt în locul acelor semne de întrebare erau niște emojuri.