| muziclive a întrebat:

Bună! Am o întrebare: este cineva care a optat pentru a-și petrece vara la mare lucrând? Dacă da, îmi puteți spune cum a fost experiența?
Mulțumesc! Fundă!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3 ani petrecuți la mare pe plajă în vacanță muncind, experiență minunată și memorabilă.

| muziclive explică (pentru sadrian46):

Deci îmi recomanzi o asemenea experienta.
Ce ai făcut mai exact pe litoral?

| sadrian46 a răspuns (pentru muziclive):

Salvamar. Dar am colegi sau cunoștiințe care au mers chelneri, spălători de vase la restaurant, ghizi în turism, lucrători în diverse funcții și poziții la hotel, s-au angajat ca vânzători la comerțul ambulant de pe plajă sau de pe stradă din stațiuni.