| sweetstyles69 a întrebat:

am o intrebare: este un baiat cu un an mai mare decat mine la o alta clasa, si cred ca ma place. Adica, se tot uita la mine, rade tare si cand face ceva(adica in preajma mea) o face ca sa observ. Si cand m-am dus la magazin, cand m-a vazut, a luat-o pe o prietena de-a mea in brate si a pupat-o pe obraz. Ea are iubit. L-am vazut cum tragea cu coada ochiului la mine. Multumesc. Cui dau funda? laughing

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Frumos, dar de ce nu are curajul sa iti spuna? Vorbeste cu el, spune-i ce crezi (ca ii place de tine) si ca iti place si tie de el (daca asa este). Dar discutia ai grija sa aiba loc fata in fata, fara intermediari, fara mess si fara facebook. Succes

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A vrut sa te faca geloasa si intr-adevar te place, vorbeste cu el

Răspuns utilizator avertizat
| sweetstyles69 explică:

A, am uitat sa adaug ca atunci cand ies in pauza afara si este si el, uneori mai injura tare de tot, cred pentru a-mi atrage atentia.