| Ionela_Jesyca_1998 a întrebat:

Am o intrebare imi poate spune cineva cu ce le pot invidia pe colegele mele... Funda. :*

Răspuns Câştigător
| FaraNume08 a răspuns:

Cu talent, sa fii mai rea, sa nu te lasi calcata in picioare, sa fii desteapta si sa iei note mari, sa fii laudata de profesorii. Acum da funda aia o data laughing rolling on the floor... adica ''fundita''? laughing

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cel mai bine fi mai desteapta decat ele si ia note mai mari ca ele. Chestiile gen haine, bijuterii si alte tampeni nu o sa te ajute pe tine la nimic.

| Innsbruck a răspuns:

Haine,popularitate,bijuterii,baieti,chestii de genul

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vad ca ai 16 ani, fii si tu ceva mai matura. Nu e nevoie sa le faci sa te invidieze, pur si simplu fii mai inteligenta decat ele. si ma refer la scoala, sa ai note bune si sa nu te porti ca ultima depravata. Da un exemplu bun. Si crede-ma, nu iti doresti cu adevarat sa fii invidiata pentru ca atunci te vor barfi si mai rau te vei baga in probleme.batting eyelashes

| Masochistul12 a răspuns:

Nu trebuie sa faci asta, simte-te bine cu tine, nu ii vad sensul, nu rezolvin nimic asa, o sa creada ca esti obsedata dupa atenti!

| FaraNume08 a răspuns:

rolling on the floor