| GIrl_1010 a întrebat:

am o intrebare ...imi puteti spune de ce nu pot intra pe yahoo messenger adica atunci cand dau sa intru nu-mi apare acea fereastra in care trebuie sa scriu id`ul si parola pliz ajutati-ma sa stiu ce trebuie sa fac...big grin! funda!

6 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Mai instaleaza'l odata, da pana atunci intra de pe mail si vb pe chat

| Incubus a răspuns:

Dezinstaleaza si incearca si o versiune mai veche poate merge

| Adelina04 a răspuns:

Incearca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din noubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi, il instalezi din nou si daca nici asa nu merge il descarci din nou si il instalezi, bineinteles.

| Jacob27 a răspuns:

Ce yahoo messenger ai? dezinstaleazal si stergel si descarca-l iarasi

| GIrl_1010 explică:

Am incercat toate astea da nu mergecrying