| Lio a întrebat:

am o intrebare legata de facebook.Este posibil ca atunci cand ai o pagina de facebook, pentru a lasa persoanele sa vada ceea ce postezi pe o pagina de facebook (si nu un profil personal), acestea sa fie nevoie sa dea like mai intai?
Adica, cineva care a dat like paginii de facebook, a dat un share cu un clip video, iar ceilalti se uita la clip, le place, da click pe pagina, si pentru a vedea mai multe, trebuie sa dea "Like".
Este posibil?
Multam fain pentru raspuns, ramane sa va rasplatesc cu o funda! happy

1 răspuns:
| mateir84 a răspuns:

Buna,eu am o pagina facebook (fanpage) daca la asta te referi si doar cine da like la pagina mea poate vedea ce postez eu, de exemplu https://www.facebook.com/pages/Totul-pentru-tine/1525908390982745?ref=hl