| Randomasf a întrebat:

Bună, am o intrebare legata de faptul ca fumez in camera mea, aseara am fumat o tigara pe la 3 dar m-am asigurat ca toate persoanele din casa dormeau, astazi as dori sa fumez din nou dar camera mea este foarte apropiata de cea a parintilor si am si musafiri, dar desigur tot la ore tarzii, daca pun un prosop jos pentru a nu se duce fumul, ma aplec pe geam, practic fumez afara (stau si la parter) cu geamul deschis, si mai am si niste perdele care ar bloca oarecum fumul, ar putea sa simta cineva mirosul?(ieri dupa ce am terminat nu miroseam nici eu, camera nici atat)ceva sfaturi pentru alte masuri de precautie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un nefumator simte imediat ca s-a fumat intr o camera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu simti tu pentru ca esti fumatoare. Daca ai tai sunt nefumatori, crede-ma ca simt foarte usor mirosul.